Remont ulicy Jesiennej

  • 18.03.2021, 09:51
  • Małgorzata Zaręba
Remont ulicy Jesiennej
Ruszyła budowa ulicy Jesiennej w Zamościu. Prace prowadzi Przedsiębiorstwo Robót Drogowych. Jak zapowiada Urząd Miasta nowa droga będzie gotowa jeszcze przed końcem wakacji.

W ramach inwestycji powstanie: nowa nawierzchnia z betonu asfaltowego, chodnik, kanalizacja deszczowa i teletechniczna oraz nowoczesne oświetlenie LED.

Zakres robót przewiduje m.in. wykonanie indywidualnych zjazdów do posesji, budowę brakujących przyłączy sanitarnych i wodociągowych, montaż trzech nowych słupów oświetleniowych.

Zgodnie z umową zadanie ma być wykonane do 30.07. 2021r. Projekt pn. „Budowa ulicy Jesiennej w Zamościu” ma dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 60% wartości robót budowlanych.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe