UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe

  • 18.03.2021, 11:12 (aktualizacja 18.03.2021, 11:42)
  • Małgorzata Kryk
UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe…
UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia z biegu na orientację.

Główną regułą BnO jest pokonanie w jak najkrótszym czasie trasy od startu do mety. Pokonując trasę należy znaleźć wszystkie wyznaczone przez organizatorów zawodów punkty kontrolne. Zawodnicy poruszając się w terenie (najczęściej leśnym) mają ze sobą mapę, na której zaznaczone są punkty umieszczone w terenie. Potwierdzenie obecności na punktach realizuje się za pomocą specjalnych „chipów”, które posiada każdy zawodnik.Długość tras i teren za każdym razem są inne, dzięki czemu każdy start w biegu na orientację jest niepowtarzalny. BnO to taka dyscyplina sportu, w której mogą uczestniczyć osoby w dowolnym wieku, ponieważ każdy wybiera trasę według swych możliwości, umiejętności oraz życzeń.

BnO jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą: rozwijać umiejętność nawigacji w przestrzeni,logicznego myślenia według panujących warunków oraz swoich sił, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji zachowując spokój. Do tego bieg na orientację może być świetną alternatywą na miłe spędzenie czasu wolnego i świetną zabawą dla całej rodziny. Bezpłatne zajęcia z BnO, które organizuje UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość odbywają się w każdą sobotę. Warto podkreślić ze zajęcia maja korzyści zdrowotne dla naszego organizmu ponieważ odbywają się na świeżym powietrzu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Treningi odbywają się w każda sobotę. 

 

Piotr Chabros w celu umówienia się na zajęcia zaprasza do kontaktu telefonicznego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Klub zapewnia bezpłatny transport na treningi. Wszyscy zawodnicy i ich rodzice, którzy chcą uczestniczyć w treningach muszą zapoznać się z regulaminem oraz wyrazić zgodę na udział w zajęciach kliknij

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe