Bieg po Wielkim Dziale - ruszyły zapisy

  • 24.03.2021, 08:29 (aktualizacja 24.03.2021, 08:54)
  • Małgorzata Kryk
Bieg po Wielkim Dziale - ruszyły zapisy
Na niedzielę (08.08) zaplanowano tegoroczną odsłonę II edycji Biegu po Wielkim Dziale. Trasa o długości około 12 km wyznaczona zostanie w okolicach Narola.

Jeśli sytuacja epidemiczna nie pokrzyżuje planów wszyscy sympatycy biegania zobaczą się tego dnia na starcie w Hucie Złomy. Trasa biegu będzie trochę inna niż w roku ubiegłym i poprowadzi w większości po terenach leśnych, z wieloma podbiegami i zbiegami o różnym kącie nachylenia powierzchni.


loadingŁaduję odtwarzacz...

W jaki sposób dokonać zapisów na bieg?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Bieg dedykowany jest do osób które czas wolny lubią spędzać aktywnie na świeżym powietrzu, a na co dzień trenują biegając.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas biegu wszystkim zawodnikom czas będzie mierzony elektronicznie. Limit czasu na pokonanie trasy wynosi dwie godziny. Adrianna Małek zachęca wszystkie osoby do rozpoczęcia przygody z bieganiem w terenie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto zapisać się na to wydarzenie jak najszybciej ponieważ ze względu na obowiązujący limit, w biegu wezmą udział osoby, które jak najszybciej dokonają zapisów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że dla sympatyków pieszych wędrówek zorganizowana będzie wycieczka w rejonie Wielkiego Działu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizator zapewnia statuetki dla pierwszych trzech miejsc w kategoriach: najszybszych uczestniczek i uczestników biegu oraz w klasyfikacjach wiekowych. Statuetki otrzymają także osoby z pierwszych miejsc w kategoriach:

• Najszybsza mieszkanka Gminy Narol,

• Najstarsza mieszkanka Gminy Narol,

• Najszybszy mieszkaniec Gminy Narol,

• Najstarszy mieszkaniec Gminy Narol,

• Najstarszy uczestnik Biegu po Wielkim Dziale,

• Najstarsza uczestniczka Biegu po Wielkim Dziale,

• Najszybsza drużyna.

Organizatorami biegu są:  Gminny Ośrodek Kultury w Narolu, Urząd Miasta i Gmina Narol, we współpracy z Nadleśnictwem Narol i Gminą Narol.


Zapisy kliknij
Regulamin kliknij

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe