Sportowe "pierwszaczki" w SP nr 3 w Tomaszowie

  • 26.03.2021, 11:38 (aktualizacja 26.03.2021, 11:48)
  • Ewa Monastyrska
Sportowe "pierwszaczki" w SP nr 3 w Tomaszowie UM Tomaszów Lubelski

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim tworzy pierwszą w regionie 1 klasę o charakterze ogólnorozwojowym i sportowym. Do tej pory klasy sportowe funkcjonowały dopiero na poziomie klas czwartych. Jest to innowacyjny pomysł - mówią nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Realizacji pomysłu podjęła się Beata Kulczyńska, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3, która z najmłodszymi dziećmi pracuje od wielu lat. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci, które od najmłodszych lat uczą się zasad sportowych lepiej radzą sobie w życiu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jest to dobry pomysł, który mam nadzieję spotka się z akceptacją rodziców - powiedział burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Klasy sportowe w Tomaszowie Lubelskim mają swoją przyszłość. Zarówno Urząd Miasta jak i Samorząd Województwa Lubelskiego dokłada wszelkich starań, by warunki do uprawiania sportu były w Tomaszowie jak najlepsze.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W klasie sportowej będą odbywały się także zajęcia z pływania. 

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe