Na granicy w Terespolu zatrzymano auto

  • 30.03.2021, 09:43 (aktualizacja 30.03.2021, 09:48)
  • Małgorzata Kryk
Na granicy w Terespolu zatrzymano auto Straż Graniczna
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej (27.03) na dpg. w Terespolu do kontroli zatrzymali 53 – letniego obywatela Białorusi.

Mężczyzna próbował wyjechał z Polski na Białoruś samochodem marki Mitsubishi. Mundurowi podczas prowadzonej kontroli granicznej ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN. Kierowca został zatrzymany, zaś auto o szacunkowej wartości 25 tys. zł (rok produkcji 2004) zabezpieczono na służbowym parkingu. W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Mężczyznę oraz pojazd przekazano funkcjonariuszom Policji. Tylko w tym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości około 2 mln zł. Część z nich to pojazdy, które choć nie są autami luksusowymi z pewnością stanowią dużą wartość dla osób, które je wcześniej utraciły.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe