Przedstawiciele hrubieszowskiego starostwa w MS

  • 01.04.2021, 12:34
  • Joanna Mazurek
Przedstawiciele hrubieszowskiego starostwa w MS źódło: https://www.facebook.com/starostwo.hrubieszow
Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk i Radny Rady Powiatu w Hrubieszowie Marcin Zając, spotkali się z Ministrem Sprawiedliwości Prokuratorem Generalnym Zbigniewem Ziobro oraz Wiceministrem Sprawiedliwości Marcinem Romanowskim.

Do spotkania doszło w poniedziałek w Ministerstwie Sprawiedliwości. Spotkanie dotyczyło m. in. kwestii sytuacji związanej z pandemią, bezpieczeństwem mieszkańców i wspólnych kierunków działań, zmierzających do rozwoju Ziemi Hrubieszowskiej. Mówi Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aneta Karpiuk uspokaja mieszkańców Ziemi Hrubieszowskiej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdrowie pacjenta jest najwyższym dobrem – podkreśla wiceminister Marcin Romanowski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na facebookowym profilu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie dostępna jest galeria zdjęć ze spotkania w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe