Lubaczów. Caritas, szachy i Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

  • 01.04.2021, 13:54
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Caritas, szachy i Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Od czerwca 2019 roku Caritas Polska realizuje ogólnopolski projekt „Czas na Młodzież 2019”, którego celem jest podniesienie poziomu kompetencji społecznych młodych ludzi.

W tym projekcie bierze udział Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej przygotowując wielorakie młodzieżowe inicjatywy we współpracy z różnymi partnerami. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Lubaczowie nawiązał owocną dla wychowanków współpracę z Caritas Diecezji, mówi Wicedyrektor ds. Wychowawczych Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie, Danuta Butyńska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestniczenie w projekcie „Czas na Młodzież 2019” zaowocowało rozbudową infrastruktury rekreacyjno – sportowej Ośrodka, dodaje opiekun projektu, Marta Mirkowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Te przeprowadzone inwestycje dają młodzieży wymierne korzyści, podsumowuje wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie, Piotr Sołdaczuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt „Czas na Młodzież 2019” jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe