Nabór do Gminnej Akademii Piłkarskiej Zdrój

  • 02.04.2021, 13:07 (aktualizacja 02.04.2021, 13:21)
  • Małgorzata Kryk
Nabór do Gminnej Akademii Piłkarskiej Zdrój
W powiecie lubaczowskim w Horyńcu - Zdroju wkrótce marzenia o doskonałych warunkach do trenowania piłki nożnej zostaną spełnione.

Dotychczas na zajęcia klubowe uczęszczali seniorzy i juniorzy starsi. Aby na dużym boisku zasad i kultury gry w piłkę mogli uczyć się także najmłodsi poczyniono starania, by treningi adresowane były dla dzieci w wieku 3-12 roku życia. Przy wsparciu gminy od ubiegłego roku udało się utworzyć Gminną Akademię Piłkarską Zdrój, a niebawem modernizacji doczeka się także stadion.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nabór do szkółki piłkarskiej prowadzony jest przez cały rok, a więc każdy chętny, kto lubi ruch może zasilić szeregi klubu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Szkółka piłkarska zapewnia nie tylko sprzęt do trenowania, ale dzieci otrzymują także ubiór sportowy. Największą atrakcją dla maluchów jest koszulka z własnym imieniem lub pseudonimem oraz wybranym przez siebie numerem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia odbywaj się przez cały tydzień, a w weekendy piłkarze rozgrywają mecze.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecnie zajęcia odbywają się na hali, ale jak tylko zrobi się cieplej treningi będą przeniesione na świeże powietrze.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kiedy zdjęte będą rządowe obostrzenia, wszyscy klubowi zawodnicy będą uczestniczyć w zajęciach na basenie ph „Umiem pływać”, a także w innych sportowych treningach.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mali piłkarze w przyszłości będą mogli reprezentować seniorską drużynę KS Zdrój Horyniec. Rozwój piłki nożnej w Horyńcu – Zdroju to nie tylko treningi na boisku, zajęcia sportowe i zgrupowania, ale również modernizacja stadionu, którą zaplanowano na ten i przyszły rok. Niebawem mali i starsi piłkarze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na nowej murawie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak tylko spełnione będą warunki formalne wykonawca wejdzie na plac budowy. Jakie prace zostaną wykonane na stadionie?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Gmina Horyniec – Zdrój na modernizację stadionu pozyskała środki finansowe w wysokości dwóch milionów złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Uprawianie sportu w każdym wieku to czerpanie z niego przyjemności i radości. Nie zapominajmy, że każdy znany piłkarz zaczynał swoją karierę sportową w drużynach młodzieżowych i juniorskich. Dla pokolenia młodych piłkarzy sportowym autorytetem jest Robert Lewandowski ,powszechnie uważany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i jednego z najlepszych środkowych napastników w historii. Aby dzieci w przyszłości mogły występować na wielkich boiskach i strzelać gole jak Robert Lewandowski należy odkryć w nich talent. Do rozwoju talentu trzeba wielu lat pracy i zaangażowania zarówno ze strony samego zawodnika, rodziców i trenerów. W Horyńcu – Zdroju warunki do trenowania są dobre, a już wkrótce będą zapewnione na profesjonalnym poziomie. Osoby zainteresowane zapisaniem swoich pociech do Gminnej Akademii Piłkarskiej Zdrój mogą kierować swoje zgłoszenia pod numerami telefonów, które znajdują się poniżej:


Trener Rafał Maciuła – grupa MŁODZIK i ŻAK – 697 190 823

Trener Krystian Pukas – grupa SKRZAT – 721 745 938

Dodatkowe informacje:

Prezes KS ZDRÓJ Paweł Maksymiec – 535 315 365

Email: [email protected]

Zapraszamy na nasz profil na FB: Gminna Akademia Piłkarska ZDRÓJ Horyniec-Zdrój

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe