Bądzmy uprzejmi za kierownicą

  • 06.04.2021, 11:17 (aktualizacja 06.04.2021, 11:29)
  • Małgorzata Kryk
Bądzmy uprzejmi za kierownicą
W okresie Świąt Wielkanocnych ze względu na pandemię ruch na drogach był mniejszy niż w latach poprzednich. Jednak policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali trzeźwość kierowców oraz nieprawidłowe zachowania na drogach. Głównie policjanci kontrolowali prędkość jazdy oraz kierowców, którzy w rażący sposób naruszali przepisy ruchu drogowego. W naszym regionie okres świąteczny na drogach był spokojny. Natomiast na terenie powiatu tomasowskiego zatrzymano czterech nietrzeźwych kierowców.

Jednocześnie informujemy, że w poniedziałek (5.04) obchodziliśmy Dzień Grzeczności za Kierownicą.  Jest to cykliczna kampania, która ma promować uprzejmość, cierpliwość i wyrozumiałość na drodze. O kulturze za kierownicą powinniśmy jednak pamiętać każdego dnia. O dobrych manierach w czasie jazdy przypomina oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Pamiętajmy, że oprócz kultury na drodze ważna jest także życzliwość w stosunku do pieszych i rowerzystów.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe