Lubaczów. Jezus żyje !!!

  • 06.04.2021, 15:01
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Jezus żyje !!! Ks. Michał Moń
Jezus Chrystus zmartwychwstał.

Tę radosną wieść usłyszeli wszyscy chrześcijanie na całym świecie. Tę prawdę, podczas liturgii Wigilii Paschalnej w lubaczowskiej Konkatedrze, przypomniał Pasterz Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, Ksiądz Biskup Marian Rojek. Podczas homilii Ksiądz Biskup zwrócił uwagę na przekazywanie tej prawdy współcześnie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodał także, że przekazywanie radosnej wieści, że Jezus Chrystus Zmartwychwstał, jest niejako obowiązkiem każdego ochrzczonego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednak podjęcie decyzji o byciu świadkiem Zmartwychwstałego Pana zależy od każdego indywidualnie, podkreślił na zakończenie homilii Ksiądz Biskup:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczyste świętowanie Zmartwychwstania Jezusa, potrwa w Kościele katolickim do Niedzieli Miłosierdzia Bożego, czyli przez całą Wielkanocną Oktawę.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe