Biłgoraj na Grand Prix Polski w Pływaniu i Aquathlonie

  • 08.04.2021, 07:01
  • Joanna Ferens
Biłgoraj na Grand Prix Polski w Pływaniu i Aquathlonie
W Lublinie odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu. W imprezie tej brali udział  najlepsi zawodnicy i zawodniczki naszego kraju tacy jak Radosław Kawęcki, Paweł Korzeniowski czy Alicja Tchórz. W Rzeszowie natomiast odbyły się zawody z cyklu GP w Aquathlonie.

Mimo ograniczenia ilości uczestników zawodów w Lublinie i wprowadzenia limitów przez organizatorów do GP zakwalifikowało się pięcioro 14-letnich zawodników biłgorajskiej Sparty (Julia Duńko, Kinga Cich, Paweł Bury, Radosław Oszajca, Maksymilian Pawlos).

Najlepiej z biłgorajskiej reprezentacji zaprezentowali się Julia Duńko i Paweł Bury, którzy w najlepszych startach zajęli szóste miejsca w swojej kategorii wiekowej. Świetnie w Rzeszowie zaprezentowała się Kinga Cich, która była druga w GP Polski w Aquathlonie. Kinga najszybciej pokonała 400 metrów na pływalni, jednak po przebiegnięciu 2 kilometrów spadła na drugą pozycję.

Szczegółowe wyniki oraz zdjęcia z obu imprez dostępne są na stronach klubu.

/Inf. nadesłana/

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe