Biłgoraj. Doposażenie pracowni w ZSZiO

  • 08.04.2021, 07:07
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Doposażenie pracowni w ZSZiO
Pracownie odzieżowe w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zostały doposażone w nowe maszyny szwalnicze, urządzenia do obróbki termicznej i oprzyrządowanie do maszyn w ramach Projektu Unijnego.

Celem Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju jest tworzenie warunków pracy w pracowniach szkolnych zbliżonych do warunków, jakie panują w nowoczesnych zakładach usługowych i przemysłowych. Jest to możliwe między innymi dzięki projektom unijnym. Obecnie szkoła uczestniczy w projekcie „Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego”, realizowanym przez Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.

W ramach tego projektu doposażone zostały pracownie krawieckie, w których zajęcia praktyczne odbywa młodzież kształcąca się w zawodzie ’Technik Przemysłu Mody’. Pracownie zostały wzbogacone o kolejną maszynę szwalniczą z automatycznym panelem sterującym, hafciarkę, stoły prasowalnicze z wytwornicą pary, klejarkę, prasulec, nóż krojczy, oprzyrządowanie maszyn szwalniczych i inny sprzęt niezbędny w procesie konfekcjonowania odzieży.

/Inf. nadesłana/

Joanna Ferens

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe