Różewicz inspirujący

  • 08.04.2021, 10:47 (aktualizacja 08.04.2021, 10:52)
  • Joanna Mazurek
Różewicz inspirujący
Decyzją Sejmu 2021 rok jest obchodzony jako Rok Tadeusza Różewicza. Przypomnijmy, że wybitny poeta, dramaturg, prozaik i scenarzysta obchodziłby w tym roku setne urodziny.

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Odział w Zamościu organizuje z tej okazji specjalny konkurs recytatorsko-fotograficzny dla uczniów klas od VI do VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Trzeba m. in. nagrać recytowany przez siebie wiersz Tadeusza Różewicza i zrobić zdjęcie inspirowane wierszem poety.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.lscdn.pl. Katolickie Radio Zamość objęło konkurs patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe