W gminie Trzeszczany wybudowane będzie ujęcie wodne

  • 08.04.2021, 11:44 (aktualizacja 08.04.2021, 11:47)
  • Małgorzata Kryk
W gminie Trzeszczany wybudowane będzie ujęcie wodne Gmina Trzeszczany
Przebudowy wodociągu to wyczekiwana od wielu lat inwestycja o ogromnym znaczeniu dla mieszkańców Gminy zamieszkałych w miejscowości Nieledew oraz części Zadębiec zostanie w końcu zrealizowana.

W dniu 26.02 wójt Gminy Trzeszczany Stanisław Czarnota, ze Skarbnikiem Gminy Michaliną Kiecana podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę o dofinansowanie przebudowy wodociągu w miejscowości Nieledew. Inwestycja umożliwi wyeliminowanie awarii sieci wodociągowej, pozwoli na zasilenie wodociągu wodą z własnego ujęcia jak również zdecydowanie wpłynie na poprawę jej jakości. Dzięki ujęciu wodnemu gmina będzie niezależna.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgodnie z zawartą umową etap I przewidziany jest do wykonania w 2021 roku natomiast zakończenie II etapu i całej inwestycji przewidziano na miesiąc sierpień 2022 r.
 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe