IV Bal Dobroczynności "OdDam"

  • 05.12.2016, 14:43 (aktualizacja 05.12.2016, 20:13)
  • Bartłomiej Surmacz
IV Bal Dobroczynności "OdDam"
Już po raz czwarty Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zorganizowało imprezę charytatywną „OdDam” - Wieczór Dobroczynności.

W piątkowy (2 grudnia) wieczór w jednym z zamojskich hoteli w ramach balu charytatywnego odbyły się występy artystyczne i aukcja. Można było nabyć biżuterię, wyroby artystyczne i wiele innych przedmiotów, z których dochód przeznaczony zostanie na działania Stowarzyszenia. Ideę tegorocznego wieczoru dobroczynności przedstawiła Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na ten cel Prezydent Miasta Zamość, Andrzej Wnuk, przekazał budynek przy ul. Kresowej 24, w którym w przyszłości będzie się mieściła nowa placówka Warsztatu Terapii Zajęciowej, a także Dom Pomocy Społecznej dla dorosłych osób z niepełnosprawnością. Wymaga on jednak rozbudowy i modernizacji.

W trakcie spotkania dzieci ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” przedstawiły teatrzyk pt. "Calineczka" oraz zagrały dla gości na specjalnych instrumentach. Podczas imprezy wystąpiły także dzieci z zespołu „Violinki”, z Akademii Rozwoju Talentu. Maria Król w rozmowie z Bartłomiejem Surmaczem wymieniła osoby, które przekazały przedmioty na aukcję.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Imprezę poprowadzili: Katarzyna Badach-Kwiatkowska oraz Bogusław Ciosmak, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Biłgoraju. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser – Duda. Dzięki hojności przybyłych gości udało się zebrać 7200 zł.

Bartłomiej Surmacz

Zdjęcia (34)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe