Luzowanie obostrzeń rządowych - sport dla zawodników trenujących na zewnątrz

  • 14.04.2021, 14:08 (aktualizacja 15.04.2021, 09:13)
  • Małgorzata Kryk
Luzowanie obostrzeń rządowych - sport dla zawodników trenujących na zewnątrz…
Na środowej (14.04) konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że dotychczasowe obostrzenia zostały przedłużone do dn. 25.04. Natomiast do 3 maja zamknięte będą hotele i obiekty noclegowe, a od najbliższego poniedziałku (19.034) otwarte będą przedszkola i żłobki. Pozostałe szkoły zamknięte będą do 25.04, a nauka będzie nadal odbywać się zdalnie. Wciąż zamknięte są teatry, kina, muzea i galerie sztuki.

Zmiany dotyczą także sportowców, bowiem z obostrzeń epidemicznych zwolniony jest sport uprawiany na świeżym powietrzu dla grup do 25 osób, zatem od najbliższego poniedziałku (19.04) poluzowanie obostrzeń dotyczy sportu amatorskiego. Oznacza to, że otwarte zostaną m.in. boiska czy korty tenisowe, z których korzystanie do tej pory było zabronione. Na miejscowe obiekty sportowe z radością do trenowania wrócą, wiec zawodnicy wielu sekcji sportowych, oraz piłkarze i tenisiści.W dalszym ciągu zamknięte pozostają; baseny, aquaparki i kluby fitness.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe