Ks. Sylwester Zwolak

  • 14.04.2021, 17:16 (aktualizacja 14.04.2021, 22:58)
  • Joanna Suszko
Ks. Sylwester Zwolak
dyrektor Katolickiego Radia Zamość

Gościem Rozmowy Dnia w Katolickim Radiu Zamość był dziś ks. Sylwester Zwolak, dyrektor naszej rozgłośni. W rozmowie dziękował słuchaczom, ofiarodawcom i naszym partnerom za pomoc i wsparcie finansowe, które w ostatnich miesiącach skierowali Państwo pod naszym adresem. Dzięki niemu Katolickie Radio Zamość realizuje poważne przedsięwzięcie i przygotowuje studio nagraniowe w Lubaczowie.

Ks. Dyrektor podkreśla, że każda złotówka wspierająca działalność radia jest dobrze wykorzystana i nieśmiało prosi o dalszą pomoc, choćby poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego. Można to zrobić w rozliczeniu podatku, wpisując nr KRS 0000197582, a w polu oznaczonym "cel szczegółowy" wpisując: KRZ.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Poniżej można obejrzeć kilka zdjęć z trwających prac w nowym studiu w Lubaczowie.

Joanna Suszko

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe