Bóg mówi także dziś

  • 15.04.2021, 10:42
  • Joanna Mazurek
Bóg mówi także dziś źródło: pixabay.com
Zbliżająca się niedziela będzie przeżywana w Kościele w Polsce jako Niedziela Biblijna. Jest ona równocześnie Dniem Narodowego Czytania Pisma Świętego.

Przypomnijmy, że w III Niedzielę Wielkanocy czytamy opis spotkania Pana Jezusa z uczniami po Zmartwychwstaniu. Mówi ks. dr Sławomir Korona biblista, wicemoderator Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niedziela Biblijna rozpocznie Tydzień Biblijny. W Katolickim Radio Zamość od najbliższego poniedziałku do piątku, każdego dnia po godz. 10.00, rozmawiać będziemy z biblistami na temat Pisma Świętego. Na naszej antenie rozpocznie się także cykl pt. Radiowy Słownik Biblijny, który poprowadzi ks. dr Sławomir Korona. Więcej o nowej audycji już wkrótce.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe