Radiowy Słownik Biblijny - nowy cykl audycji w KRZ

  • 16.04.2021, 11:57 (aktualizacja 16.04.2021, 12:56)
  • Joanna Mazurek
Radiowy Słownik Biblijny - nowy cykl audycji w KRZ źródło: pixabay.com
Czym są apokryfy, jaka jest różnica między faryzeuszami a uczonymi w Piśmie, co to jest Septuaginta? – te i wiele innych pojęć pojawi się w nowej audycji na antenie naszej rozgłośni.

Radiowy Słownik Biblijny będzie emitowany podczas Tygodnia Biblijnego (od najbliższego poniedziałku do piątku) o godz. 11.15, a od 26 kwietnia codziennie przed każdą transmisją Mszy św. Cykl poprowadzi ks. dr Sławomir Korona, biblista, wicemoderator Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poszczególnych odcinków Radiowego Słownika Biblijnego będzie też można posłuchać na stronie internetowej naszej rozgłośni w zakładce audycje.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe