Majowa impreza biegowa „Ultraroztocze" przeniesiona na jesień

  • 16.04.2021, 14:38 (aktualizacja 04.05.2021, 07:26)
  • Małgorzata Kryk
Majowa impreza biegowa „Ultraroztocze" przeniesiona na jesień Ultraroztocze
„Ultraroztocze" to impreza biegowa na dystansach: 10, 20, 30, 60, 90 i 120 km. Na Roztocze już od czterech lat przybywają biegacze z całej Polski oraz zza granicy, którym najbardziej podoba się to, że każda z tras jest inna. Cieszące się dużą popularnością biegi prowadzą zróżnicowanymi terenami: Krasnobrodu, Zwierzyńca, Szczebrzeszyna, Józefowa, Majdanu Sopockiego, Guciowa, Suśca, a także szlakami Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Osoby, które nigdy nie były na Roztoczu mają okazję biegnąc, zwiedzić piękne zakątki naszego regionu. Ubiegłoroczne „Ultraroztocze" odbyło się w Krasnobrodzie, a w tym roku zawodnicy spotkają się w Zwierzyńcu. Ze wglądu na obostrzenia i zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego zawodnikom, organizatorzy zdecydowali o przełożeniu biegu z maja na jesień. Dlatego „Ultraroztocze" odbędzie się w dn 1 - 3 października na dotychczasowych zasadach.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Metę zawodników zaplanowano w Zwierzyńcu, a starty adresowane są do: biegaczy, sympatyków marszu z kijami nordic walking oraz rowerzystów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sławomir Konopka dodał, że elektroniczna rejestracja została przedłużona do końca września, a gdzie zainteresowane osoby znajdą szczegółowe informacje?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Dlaczego warto wziąć udział w biegu po Roztoczu? Przede wszystkim jest to piękne miejsce, gdzie swoje umiejętności biegowe mogą sprawdzić zawodnicy, którzy dopiero rozpoczynają swoją sportową przygodę oraz Ci, którzy są fanami długich dystansów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie osoby lubiące czas wolny spędzać aktywnie zachęcamy do zapisów, a szczegóły dotyczące „Ultraroztocza" znajdziecie Państwo tutaj kliknij

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe