Co wiesz o Konstytucji?

  • 23.04.2021, 12:24
  • Joanna Mazurek
Co wiesz o Konstytucji?
Udział w tym konkursie to doskonała okazja do sprawdzenia wiedzy na temat jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju. Chodzi o konkurs pod hasłem „230 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Polsce”, który organizuje Biblioteka Publiczna Gminy Zamość.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów szkół Gminy Zamość oraz osób dorosłych, a zadanie do wykonania, to wypełnienie i przesłanie do organizatora specjalnego kuponu, na którym znajdują się pytania, dotyczące naszej pierwszej ustawy zasadniczej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na nagrody mogą liczyć ci z uczestników, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Informacje o wynikach zostaną zamieszczone na stronie internetowej biblioteki i jej profilu na portalu Facebook, a o wygranej i formie jej odbioru zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Zamość Ryszarda Gliwińskiego.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe