Lubaczów. Wielkanocne uwielbienie Boga

  • 30.04.2021, 05:52
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Wielkanocne uwielbienie Boga
W Parafii pw. Świętego Karola Boromeusza w Lubaczowie, już po raz czwarty w tym roku (30.04), zostanie zorganizowany Wieczór Uwielbienia.

Tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca, będzie można przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, trochę dłużej się zatrzymać i adorować Chrystusa Zmartwychwstałego. To zatrzymanie i trwanie przy Panu jest bardzo istotne szczególnie teraz w tym czasie pandemii, mówi wikariusz Parafii pw. Świętego Karola Boromeusza, Ksiądz Łukasz Kolasa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Eucharystia rozpocznie się o godzinie 17.00. Podczas nabożeństwa odbędzie się także poświęcenie soli, oleju i wody, a oprawę muzyczną Wieczoru Uwielbienia przygotuje Zespół „CZUJ DUCH”.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe