Biłgoraj. Maturzyści zakończyli rok szkolny

  • 30.04.2021, 16:51 (aktualizacja 30.04.2021, 16:58)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Maturzyści zakończyli rok szkolny
Uczniowie klas maturalnych w całej Polsce (30.04) oficjalnie zakończyli rok szkolny i pożegnali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami oraz z kolegami i koleżankami.

Również Absolwenci Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Zakończenie roku rozpoczęło się uroczystą mszą św. w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, odprawionej w intencji dobrych wyników na egzaminie dojrzałości, o światło Ducha św. i Boże błogosławieństwo dla absolwentów.

W kazaniu ks. Łukasz Duda zwrócił szczególną uwagę na wybory, których absolwenci będą dokonywać w najbliższej przyszłości:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Katolickiego Liceum, ks. Witold Batycki na zakończenie życzył maturzystom światła Ducha Świętego i powodzenia w dorosłym życiu oraz zachęcał do modlitewnego dziękczynienia za minione trzy lata nauki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, w imieniu wszystkich absolwentów, dziękowała Monika Dziduch:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie maturzyści ostatni raz spotkali się w klasach z wychowawcami, gdzie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Ze względu na stan epidemiologiczny odbiór świadectw odbył się zgodnie z zasadami higieny i bezpieczeństwa.

Teraz czekają ich egzaminy maturalne, które rozpoczną się już we wtorek, 4 maja. My także pragniemy życzyć wszystkim maturzystom dużo siły, błogosławieństwa Bożego i światła Ducha Świętego na czas maturalnych zmagań.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe