Poświęcenie busa dla Spichlerza Brata Alberta

  • 04.05.2021, 15:01 (aktualizacja 04.05.2021, 15:14)
  • Joanna Suszko
Poświęcenie busa dla Spichlerza Brata Alberta fot. Spichlerz Brata Alberta w Zamościu
Wielokrotnie informowaliśmy naszych słuchaczy, że dzięki wspólnej zbiórce wiernych parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu i wielu ludzi dobrej woli Spichlerz Brata Alberta w Zamościu uzbierał środki na zakup busa.

Ks. Krzysztof Sosnowski, koordynator i opiekun duchowy Spichlerza wyraża radość i wdzięczność wielu ofiarodawcom, którzy przyczynili się do usprawnienia niesienia pomocy potrzebującym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Samochód dostawczy służy już Drużynie Alberta – wolontariuszom Spichlerza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W poniedziałek (03.05) nastąpiło poświęcenie samochodu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zobaczyć fotogalerię zdjęć prezentującą samochód, który będzie służył Spichlerzowi w transporcie żywności z zamojskich marketów. Stamtąd trafi ona do Spichlerza, a ze Spichlerza będą ją mogli odbierać wszyscy potrzebujący.

Joanna Suszko

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe