Zamojscy tenisiści szykują się do nowego sezonu

  • 05.05.2021, 14:50 (aktualizacja 05.05.2021, 14:55)
  • Małgorzata Kryk
Zamojscy tenisiści szykują się do nowego sezonu Facebook KT Rerurn Zamość
Od tego tygodnia, bo od 1 maja z aktywności fizycznej mogą korzystać osoby trenujące na otwartych obiektach sportowych oraz zorganizowane grupy na halach sportowych i basenach. Aktualnie na baseny oraz zamknięte hale sportowe wróciły zorganizowane grupy dzieci i młodzieży.

Z zamojskiej krytej pływalni ze względu na obostrzenia korzystać mogą członkowie kadry narodowej oraz zorganizowane grupy, uczęszczające na zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Natomiast z tomaszowskiej krytej pływalni sympatycy wody skorzystają dopiero pod koniec miesiąca. Bowiem od 29 maja hale sportowe i baseny będą otwarte dla wszystkich, przy obłożeniu do 50 procent. Zostaną otwarte także siłownie czy kluby fitness, z zachowaniem reżimu sanitarnego.


Natomiast z ruchu na świeżym powietrzu mogą korzystać m.in. piłkarze, lekkoatleci, tenisiści oraz inne osoby, gdzie terowanie możliwe jest na zewnątrz. Do nowego, letniego sezonu szykują się tenisiści, którzy trenują w Zamościu. Ze względu, że 5 maja na hali tenisowej OSiR w Zamościu otworzony został Punkt Szczepień Powszechnych, gra w tenisa jest niemożliwa. Dlatego z utęsknieniem na powrót do gry czekają nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli, a zwłaszcza osoby grające w I i II lidze oraz Ci, którzy wezmą udział w zbliżających się turniach. Prawdopodobnie już od tego weekendu korty tenisowe dostępne będą przy ul Studziennej 2 w Zamościu, gdzie z zajęć na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać członkowie KT Return Zamość oraz osoby grające w tenisa. Obecnie na kortach prowadzone są prace porządkowe, by zawodnicy z pełną parą mogli przygotować się do zaplanowanych turniejów, a Ci którzy chcieliby zapisać się na zajęcia zorganizowane pod okiem trenerów szczegółowe informacje znajdą na stronie KT Return Zamość kliknij.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe