Biłgoraj. Mateusz Feręc potrzebuje dalszej rehabilitacji

  • 06.05.2021, 09:28 (aktualizacja 06.05.2021, 09:31)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Mateusz Feręc potrzebuje dalszej rehabilitacji
Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej od dwóch lat pomaga w leczeniu Mateusza Feręca z Biłgoraja.

Mateusz ma obecnie 7 lat, a za sobą już kilka operacji, w tym operację serca i przeszczep komórek macierzystych. Chłopiec jest przewlekle chory, urodził się z wrodzoną wadą serca: zespół Fallota, cierpi również na zespół porażenny nieokreślony i wodogłowie. Sytuacja materialna rodziny jest bardzo trudna, gdyż dziecko jest wychowywane tylko przez ojca, który każdego dnia robi wszystko, aby zapewnić synowi jak najlepsze życie.

Ojciec Mateusza, Józef Feręc w rozmowie wyjaśniał, jak wygląda obecna sytuacja zdrowotna Mateusza:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tata chłopca dodał, że w tym momencie najważniejsza jest kontynuacja leczenia i nieprzerwana rehabilitacja:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Józef Feręc za pośrednictwem Katolickiego Radia Zamość pragnie podziękować wszystkim ludziom dobrego serca za wszelką pomoc okazaną Mateuszowi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć leczenie i rehabilitację Mateusza Feręca zachęcamy do wpłat na specjalne konto Caritas: 61 1020 5356 0000 1802 0173 6941 z dopiskiem „Dla Mateusza z Biłgoraja”. Za wszystkie dary serca na ten cel serdecznie dziękujemy.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe