KS Erka Zamość prowadzi nabór do grup akrobatycznych

  • 06.05.2021, 12:29 (aktualizacja 06.05.2021, 12:37)
  • Małgorzata Kryk
KS Erka Zamość prowadzi nabór do grup akrobatycznych
Akrobatyczny KS Erka, który ma swoja siedzibę na sali gimnastycznej przy ul. Lipskiej 63 w Zamościu zaprasza wszystkie dzieci w wieku dwóch lat oraz w przedziale wiekowym od 5 do 6 roku życia na zajęcia sportowe.

Zajęcia prowadzą wraz z trenerem zawodniczki trenujące w klubie. Akrobatyka to różnego rodzaju wykonywanie figur jak: salta w przód i w tył, salta proste i z obrotami, śruba, półśruba, a także szpagaty, skoki czy przewroty. Ćwiczenia akrobatyczne wykonywane na materacach i trampolinach. Ernest Gdula, prezes i trener akrobatycznego KS Erka zdradził, żę podczas zajęć wykorzystywany jest sprzęt miękki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia dedykowane są do wszystkich. Mogą w nich uczestniczyć dzieci, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz te, które zmagają się ze schorzeniami zdrowotnymi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ernest Gdula dodał, że z uprawiania akrobatyki wynika mnóstwo korzyści.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KS Erka to nie tylko zajęcia z akrobatyki, ale także zajęcia w powietrzu na szarfach dla młodzieży i dorosłych. Oprócz akrobatyki w klubie prowadzone są także zajęcia z parkokur. Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego rekrutacja do grup prowadzona jest w określonych terminach. Aktualnie do grup mogą zapisywać się dzieci w wieku dwóch orz pięciu i sześciu lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci, które zdecydują się na uczestnictwo w zajęciach powinny zaopatrzyć się w odpowiedni ubiór oraz w zapas wody.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gdzie dokonać zapisów na zajęcia z akrobatyki oraz parkour?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Najbliższy trening na sali gimnastycznej przy ul. Lipskiej 63 w Zamościu zaplanowano na niedzielę. Dzieci, które pomagają prowadzić zajęcia wkrótce pojadą na obóz sportowy, a rekrutacja do KS Erka prowadzona jest pod nr tel. 516173239

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe