Uwaga na kolarzy na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie

  • 06.05.2021, 15:25 (aktualizacja 06.05.2021, 15:29)
  • Małgorzata Zaręba
Uwaga na kolarzy na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie KS Agros Zamość
Klub Sportowy „Agros” Zamosc w ten weekend (7-9.05) organizuje Puchar Polski w kolarstwie szosowym.

Na terenie powiatu zamojskiego na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Wyścig kolarski potrwa do niedzieli (09.05), a w zmaganiach weźmie udział  blisko 140 osób.

Już w piątek (07.05) w godz. od 12:00 do 18:00 odbędzie się jazda indywidualna na czas. Zawodnicy będą poruszali się odcinkiem drogi powiatowej Krasnobród - Zielone - Krasnobród. Kolarze wystartują, a później spotkają się na mecie na ulicy Tomaszowskiej w Krasnobrodzie.

Na czas wyścigu droga biegnąca z Krasnobrodu w kierunku Tomaszowa Lubelskiego będzie zamknięta.

Drugiego dnia kolarskich zmagań, w sobotę (8.05) w godzinach 10:30 - 16:00 organizatorzy zaplanowali wyścig ze startu wspólnego.

Peleton przejedzie trasą: Krasnobród - Majdan Wielki - Hutków - Suchowola - Feliksówka - Majdan Ruszowski - Łabunie - Ruszów - Ruszów Kolonia - Zalesie - Rachodoszcze - Suchowola - Krasnobród. Kolarze rozpoczną i zakończą wyścig w Krasnobrodzie (Aleje Najświętszej Marii Panny).

Na trasach przejazdu kolarzy wystąpią okresowe utrudnienia w ruchu. Drogi na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie na czas przejazdu będą zamknięte. Do kierowców apelujemy o cierpliwość, wzmożoną czujność i zwracanie uwagi na polecenia wydawane przez służby zabezpieczające wyścig.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe