7 Diecezjalna Pielgrzymka Rolników

  • 10.05.2021, 07:48
  • Łukasz Kot
7 Diecezjalna Pielgrzymka Rolników Łukasz Kot
Podczas uroczystości pielgrzymkowej dokonano zawierzenia rolników Diecezji zamojsko-lubaczowskiej Panu Bogu po przez orędownictwo św. Izydora

Duszpasterstwo Rolników Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zorganizowało w minioną niedzielę (09.05) w parafii Lipsko k. Zamościa 7 Diecezjalną Pielgrzymkę Rolników. Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił ks. dr Michał Maciołek kanclerz kurii diecezjalnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Pielgrzymce rolników do Lipska przybyły delegacje Solidarności Rolników Indywidualnych. Mówi Henryk Ożga wiceprzewodniczący Solidarności RI w Komarowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rolnicy modlili się we własnych intencjach za wstawiennictwem swojego patrona św. Izydora. Modlił się również senator Jerzy Chróścikowski wiceprzewodniczący NSZZ Solidarność RI.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wspierającą rolników po przez dopłaty i liczne program reprezentował  Krzysztof Gałaszkiewicz dyrektor oddziału lubelskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas uroczystości pielgrzymkowej dokonano zawierzenia rolników Diecezji zamojsko-lubaczowskiej Panu Bogu po przez orędownictwo św. Izydora.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że organizatorem 7. Diecezjalnej Pielgrzymki Rolników był ks. Józef Bednarski, duszpasterz rolników i wierni parafii Lipsko k. Zamościa.

Łukasz Kot

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe