Obcojęzyczny księgozbiór w Książnicy

  • 11.05.2021, 13:23
  • Anna Niderla-Kudach
Obcojęzyczny księgozbiór w Książnicy
Do jego współtworzenia zaproszeni są czytelnicy Książnicy.

Książnica Zamojska buduje nowy księgozbiór – obcojęzyczny. W jego tworzenie mogą włączyć się czytelnicy, którzy posiadają odpowiednie zbiory. O nowym projekcie biblioteki mówi Halina Zielińska, wicedyrektor Książnicy Zamojskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do biblioteki można dostarczać książki w języku: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, białoruskim, ukraińskim, rosyjskim lub innym. Jaki jest cel tworzenia takiego księgozbioru? – wyjaśnia Halina Zielińska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Twórcom księgozbioru zależy, aby literatura była dosyć nowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Docelowo księgozbiór będzie włączony do biblioteki w Akademii Zamojskiej. Książki można dostarczać do Biblioteki Głównej Książnicy Zamojskiej na ul. Kamiennej 20 ( więcej informacji pod numerem tel. 84 62 711 54).

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe