Spacer inny niż wszystkie

  • 12.05.2021, 07:56
  • Joanna Mazurek
Spacer inny niż wszystkie
Maj, czyli najpiękniejszy miesiąc w roku, słoneczny dzień i pełne tajemnic miasto – to tylko niektóre powody, dla których warto wybrać się dziś na „Literacki spacer po Zamościu”.

Organizuje go Dyskusyjny Klub Książki, działający przy Książnicy Zamojskiej im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu. Uczestnicy razem z przewodnikiem, Krzysztofem Hałonem, odbędą wędrówkę po zamojskiej Starówce wokół życia i twórczości literackich patronów roku 2021, czyli: Cypriana Kamila Norwida, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Tadeusza Różewicza i Stanisława Lema.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że „Literacki spacer po Zamościu” odbędzie się dzisiaj. Początek o godz. 16.00 przy Pomniku Dzieci Zamojszczyzny. Podczas spotkania obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe