Biłgoraj. Wybierz przyszłość z „Katolikiem”

  • 13.05.2021, 11:27 (aktualizacja 13.05.2021, 11:34)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Wybierz przyszłość z „Katolikiem”
Katolickie Liceum Ogólnokształcące to jedyna w diecezji zamojsko-lubaczowskiej katolicka szkoła średnia.

To placówka bezpłatna, publiczna, z doskonałą bazą lokalową i wyposażeniem pracowni dydaktycznych, a jej wyjątkowym walorem jest kameralność, dzięki której istnieje możliwość indywidualnego podejścia do wspierania rozwoju każdego ucznia. Ponadto szkoła zapewnia naukę w trybie jednozmianowym, a bogata oferta zajęć pozalekcyjnych służy szeroko rozumianemu rozwojowi młodzieży.

Katolickie Liceum to wyjątkowa szkoła i jesteśmy dumni, że znajduje się w naszej ofercie – podkreślał Jan Koman, kierownik Wydziału Oświaty Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasza szkoła pięknie wpisuje się w ofertę kształcenia w naszym regionie od ponad dwudziestu lat – tłumaczy wicedyrektor placówki, Maria Oleszek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Staramy się każdego dnia wychowywać naszą młodzież w wartościach katolickich:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maria Oleszek zapewnia, iż Katolickie Liceum zapewnia nauczanie na najwyższym poziomie, z odpowiednimi rozszerzeniami niezbędnymi do dalszego kształcenia na studiach wyższych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na rok szkolny 2021/2022 Katolickie Liceum prowadzi rekrutację do dwóch klas: humanistycznej (z rozszerzonym językiem polskim, językiem angielskim i historią) oraz do klasy przyrodniczej (z rozszerzonym językiem angielskim, geografią i biologią). Pełną ofertę edukacyjną szkoły można znaleźć na stronie internetowej Katolickiego Liceum http://kgilo.lbl.pl/

Przypominamy, że już od najbliższego poniedziałku (17.05) od godz. 8:00 uczniowie klas ósmych rozpoczną swoje wybory preferencji i będą składać wniosku o przyjęcie do szkoły pierwszego wyboru.

Joanna Ferens

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe