Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi - ruszyły zapisy dla tenisistów

  • 13.05.2021, 11:42 (aktualizacja 13.05.2021, 12:29)
  • Małgorzata Kryk
Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi - ruszyły zapisy dla…
W dniach 22-23 maja na kortach tenisowych przy ul. Studziennej 2 w Zamościu odbędą się Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi.

Rozgrywki adresowane są do graczy I i II – ligowych oraz dla zawodników w wieku 45+. Radosław Gierlach, jeden z organizatorów Polskiej Ligi Tenisa przyznał, że w turnieju może zagrać każdy, kto nigdy nie był notowany na listach zawodniczych PZT oraz nie jest trenerem bądź instruktorem tenisa ziemnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Dwóch najlepszych graczy z każdej kategorii uzyska bezpośredni awans do Ogólnopolskiego Finału Wiosennych Mistrzostw PLT 2021, który odbędzie się w dn. 19 - 20 czerwca w Gdyni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi rozegrane zostaną w Zamościu po raz pierwszy, po to by gracze mogli sprawdzić się z innymi zawodnikami, którzy na nasz teren przyjadą z całej Polski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Każdy zawodnik musi posiadać licencję Polskiej Ligi Tenisowej. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku (20.05) kliknij A na jakich zasadach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uczestników tradycyjnie czeka dużo gry, bo w sobotę (22.05) rozegrana zostanie faza grupowa, a dzień później w niedzielę (23.05) toczyć się będzie rywalizacja w ramach drabinki.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Dla każdego uczestnika turnieju przygotowano atrakcyjne nagrody. Najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe statuetki i wezmą udział w Ogólnopolskim Finale, który zaplanowano w Gdyni.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Serdecznie zachęcamy do zapisów, a gracze którzy chcieliby skorzystać z fachowych wskazówek instruktorów tenisa ziemnego mogą zapisać się na dodatkowe zajęcia.

KT Return Zamość szkoli amatorów i zawodowych graczy na każdym poziomie nauczania oraz prowadzi nabory dla grup początkujących dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisów na zajęcia można dokonać pod nr tel. 665 708 060

Gracze, którzy chcieliby skorzystać z kortów przy ul Studziennej 2 w Zamościu mogą dokonać ich rezerwacji pod tym samym numerem telefonu. Rezerwacja kortów prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 -19.00, a w weekendy w godz. 15.00-19.00.Do dyspozycji graczy dostępnych jest sześć pełnowymiarowych kortów oraz jeden dodatkowy kort dla dzieci. Wszystkie korty wyposażone są w nowoczesne oświetlenie typu LED, można więc grać także wieczorami.

Wszystkich sympatyków aktywności fizycznej zapraszamy do zapisów na zajęcia, a doświadczonych graczy zachęcamy do zapisów do turnieju.

Zapisy:

Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi kliknij

Zajęcia do grup dzieci, młodzieży i dorosłych oraz na treningi indywidualne kliknij
 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe