Akcja Kilometry Dobra trwa!

  • 13.05.2021, 12:03
  • Anna Niderla-Kudach
Akcja Kilometry Dobra trwa!
Akcja polega na zbieraniu złotówek, z których układane są kilometry dobra.

Od marca w Zamościu trwa akcja Kilometry Dobra organizowana przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. W tym roku została przedłużona do końca czerwca. Akcja polega na zbieraniu złotówek, z których układane są kilometry dobra. Włączają się w nią różne środowiska, zarówno instytucje, jak i osoby prywatne. Mów Jadwiga Stromkie, przewodnicząca Zarządu Polskiego Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z początkiem maja akcja ruszyła z pełnym rozmachem. Przed nami sporo wydarzeń w ramach Kilometrów Dobra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku fundusze z akcji zostaną przekazane na remont i przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku przy ul. Orlicz-Dreszera 10, w którym będą mieściły się Warsztaty Terapii Zajęciowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na I Bieg Kilometry Dobra już można się zapisywać na stronie kilometrydobra.pl koło w Zamościu, wybierając dystans i opłacając go. Jest to jeden ze sposobów wsparcia akcji. Stowarzyszenie zaprasza również do odwiedzenia swojego stoiska podczas Jarmarku Hetmańskiego 5-6 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akcja Kilometry Dobra w Zamościu potrwa do końca czerwca. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.psonizamosc.org.pl

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe