Modlitewne Spotkanie Kobiet na Jasnej Górze

  • 18.05.2021, 08:22
  • Joanna Suszko
Modlitewne Spotkanie Kobiet na Jasnej Górze
Zapraszamy wszystkie Panie do udziału on-line.

W ubiegłym roku miała powstać ogólnopolska pielgrzymka kobiet. Pandemia wtedy pokrzyżowała te plany. W tym roku jednak, w najbliższą niedzielę (23.05) na Jasnej Górze odbędzie się Modlitewne Spotkanie Kobiet. O inicjatywie mówi ks. Karol Jędruszczak, duszpasterz kobiet w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przebieg modlitewnego spotkania dla Pań na Jasnej Górze przybliża ks. Jędruszczak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W spotkaniu na Jasnej Górze naszą diecezję reprezentować będzie skromna delegacja, ale ze względu na to, że wydarzenie będzie miało formę on-line, mogą wziąć w nim udział wszystkie Panie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

"Każda kobieta jest piękna. Trzeba to tylko w sobie dostrzec" – dodaje ks. Karol Jędruszczak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że Modlitewne Spotkanie Kobiet na Jasnej Górze pod hasłem "Nie jesteś sama" rozpocznie się w niedzielę (23.05) o godz. 14.00. Można w nim uczestniczyć poprzez kanał Jasnej Góry w serwisie YouTube, a także przez strony internetowe: episkopat.pl oraz kierunekniebo.pl

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe