Ostatnia prosta po dopłaty

  • 18.05.2021, 10:06
  • Joanna Mazurek
Ostatnia prosta po dopłaty źródło: pixabay.com
Niespełna miesiąc pozostał rolnikom na złożenie e-wniosku o dopłaty bezpośrednie i obszarowe. Mają na to czas już tylko do 17 czerwca.

Ci, którzy nie zrobią tego do tej daty, mogą wnioskować jeszcze do 12 lipca, ale jak podkreśla Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, nie warto czekać aż tak długo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor ARiMR zwraca uwagę, że w tym roku termin wnioskowania o dopłaty bezpośrednie i obszarowe jest wyjątkowo długi. Apeluje przy tym, o nieodkładanie wypełnienia wniosku do ostatniej chwili.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aplikacja jest przyjazna – zapewnia Krzysztof Gałaszkiewicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Gałaszkiewicz zwraca się do rolników z prośbą o to, aby przed wysłaniem raz jeszcze dokładnie sprawdzili wniosek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak podaje ARiMR do 14 maja do Agencji wpłynęło ok. 690 tys. wniosków, które złożyło ok. 53 proc. uprawnionych.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe