28 maja skorzystamy z tomaszowskiej pływalni

  • 18.05.2021, 13:13
  • Małgorzata Zaręba
28 maja skorzystamy z tomaszowskiej pływalni
Od 1 maja z obiektów sportowych mogą korzystać sympatycy aktywności fizycznej, a są to m.in. piłkarze, lekkoatleci, tenisiści oraz inne osoby, które trenują na świeżym powietrzu. Zajęcia sportowe odbywają się przy zachowaniu limitu do 50 osób (zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych).

Od soboty (15.05) wydarzenia sportowe na świeżym powietrzu mogą odbywać się z udziałem max. 25 proc. publiczności, co bardzo ważne jest dla sportowców.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Aktualnie baseny otwarte są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy uczęszczają na zorganizowane zajęcia sportowe, a są to m.in kursy doskonalące umiejętności pływackie. Jednak niebawem otwarcie basenów i aquaparków nastąpi dla wszystkich. Stanisław Pryciuk dodał, że już od 28 maja z krytej pływalni w Tomaszowie Lubelskim będą mogli skorzystać wszyscy chętni.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Stanisław Pryciuk dodał, że sympatycy aktywności sportowej w Tomaszowie Lubelskim mogą korzystać także z innych obiektów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Pod koniec maja różnego rodzaju obiekty będą funkcjonowały w reżimie sanitarnym, w których obowiązywać będzie limit osób – max. 1 os. na 15 m kw. Imprezy sportowe na halach będą mogły odbywać się także z udziałem kibiców. Jednak nie będzie to więcej niż 50 proc. liczby miejsc przewidzianych dla publiczności. Podmioty organizujące różnego rodzaju imprezy sportowe są zobowiązane udostępnić publiczności co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie. Natomiast w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni musi być zachowana odległość 1,5 metra pomiędzy widzami. Siłownie, kluby fitness, baseny oraz inne obiekty sportowe otwarte będą dla wszystkich już od przyszłego tygodnia, bo od 28 maja.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe