Lubaczów. Ogród pełen aktywności już działa

  • 19.05.2021, 08:09
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Ogród pełen aktywności już działa Ks. Mariusz Pastuszak
Przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Lubaczowie powstał ogród aktywności.

Utworzenie miejsca do rekreacji, na świeżym powietrzu, dla wychowanków MOW-u było możliwe dzięki projektowi Caritas „Czas na młodzież 2019”. Te podjęte wspólne działania są zawsze z korzyścią dla młodego człowieka, mówi Zastępca Dyrektora Caritas Polska, Ojciec Cordian Szwarc OFM:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Odnowiony i na nowo zagospodarowany ogród, będzie służył aktywnemu wypoczynkowi podopiecznych, podkreśla Dyrektor Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, Małgorzata Jachyra – Mazepa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestniczenie w projekcie „Czas na młodzież 2019” zaowocowało wspaniałym doświadczeniem i nadzieją na przyszłą współpracę, dodaje Koordynator Projektu, Marta Mirkowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Działania realizowane w ramach współpracy z Caritas Polska w ramach projektu „Czas na Młodzież 2019” są dofinansowane ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe