Oczekiwanie na remont hali widowiskowo – sportowej

  • 21.05.2021, 11:03 (aktualizacja 24.05.2021, 08:29)
  • Małgorzata Kryk
Oczekiwanie na remont hali widowiskowo – sportowej
Już wkrótce marzenia o remoncie hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR zostaną zrealizowane. Ta wiadomość szczególnie ucieszyła grono sympatyków sportu, a szczególnie szczypiornistów I- ligowej Padwy Zamość. Będą oni mieli komfortowe warunki do trenowania, a wiec jako kibice możemy także liczyć na lepsze wyniki sportowe.

Remont hali zostanie przeprowadzony w ramach Budżetu Obywatelskiego. Bowiem mieszkańcy naszego miasta z dziesięciu zaproponowanych propozycji głosując wybrali projekt pn. "Remont i modernizacja hali sportowej wraz z zapleczem w OSiR Zamość”. Z obiektu sportowego na co dzień korzystają kluby sportowe i uczniowie szkół. Na jakim etapie są prace dotyczące przetargu informuje Mateusz Ferens, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach tego zadania wymieniona będzie nie tylko nawierzchnia, która od lat wymaga remontu, ale także oświetlenie i nagłośnienie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Mateusz Ferens dodał, że w kolejnym głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego dzięki głosom mieszkańców poprawione będą kolejne elementy hali, które także wymagają remontu.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Na realizację remontu hali w ramach Budżetu Obywatelskiego przeznaczone zostanie 900 tysięcy złotych. Warto dodać, że na hali widowiskowo - sportowej rozgrywane są I- ligowe mecze piłki ręcznej Padwy Zamość. Remont hali prawdopodobnie zostanie przeprowadzony w okresie wakacyjnym, kiedy zespoły Padwy będą miały przerwę do rozgrywek.

 

   

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe