Zostań reprezentantką MKS Padwa Zamość

  • 02.06.2021, 14:29 (aktualizacja 04.06.2021, 11:16)
  • Małgorzata Zaręba
Zostań reprezentantką MKS Padwa Zamość Padwa Zamość
MKS Padwa Zamość zachęca do gry w piłkę ręczna zainteresowanych zawodników i zawodniczki. Zamość słynie z piłki ręcznej, którą reprezentuje I – ligowy Zespół Padwy Zamość.

W meczu (22.05) ostatniej kolejki Padwa jako gospodarze wygrała. Z KSZO Handball Ostrowiec Św. 32:20, zajmując w rozgrywkach I ligi (gr D.) drugie miejsce. Jest to najlepszy wynik w historii zamojskiego szczypiorniaka, a warto zauważyć, że zespół Marcina Czerwonki stracił tylko punkt do SRS Przemyśl. Aby w przyszłości Padwę mogły reprezentować także kobiety klub prowadzi nabór dla dziewcząt ze szkół podstawowych i średnich. Poprzedni nabór do drużyny niestety pokrzyżowała pandemia.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Pierwsze zajęcia z piłki ręcznej dla dziewcząt odbyły się we wtorek (8.05). Nabór uzupełniający klub planuje rozpocząć we wrześniu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W czasie letnim szczypiorniści I -ligowego zespołu będą mili przerwę w rozgrywkach, dlatego na okres letni zaplanowano remont hali widowiskowo – sportowej. Jeśli obiekty OSiR-u będą dostępne, a młodzież wyrazi chęć trenowania zajęcia będą odbywać się w czasie wakacji. Kiedy odbywają się zajęcia dziewcząt powiedział Sławomir Tór.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Padwa Zamość to I i II– ligowe zespoły zawodników, a także grupy: juniorów, juniorów młodszych, młodzików i młodzików młodszych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Gdzie rodzice i zainteresowani zawodnicy znajdą szczegółowe informacje o naborze do klubu?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Serdecznie zachęcamy do zapisów i trenowania piki ręcznej, która wśród dzieci i młodzieży w Zamościu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest to gra zespołowa, dlatego z uprawiania tej dyscypliny wynika mnóstwo korzyści. Piłka ręczna jest grą kontaktową, która , wymaga dobrej orientacji i podejmowania błyskawicznych decyzji. Treningi na parkiecie kształtują siłę, szybkość i zwrotność. To tylko niektóre pozytywne aspekty, dla których warto spróbować przygody z piłką ręczną Szczegółów na temat zapisów udzielą trenerzy i pracownicy klubu pod nr tel. 512 116 686
 

.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe