Wypadki i kolizja

  • 08.06.2021, 10:39 (aktualizacja 08.06.2021, 11:19)
  • Małgorzata Kryk
Wypadki i kolizja
W powiecie zamojskim minionej doby doszło do wypadku i kolizji, a w powiecie tomaszowskim do śmiertelnego wypadku.

Do zderzenia pojazdów doszło w poniedziałek (07.06), a wiec wczoraj w Łabuńkach Drugich. Podczas tego zdarzenia uszkodzeniu uległy ogrodzenie i znaki drogowe, a jego przyczyną było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. O przebiegu wypadku informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Policja apeluje o stosowanie się do znaków drogowych, szczególnie w pobliżu rond i skrzyżowań.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Kalinowicach. Tam w poniedziałek (07.06), a wiec wczoraj 11-letni chłopiec przeprowadzając rower przez oznakowane przejście dla pieszych został potracony przez samochód. O okolicznościach zdarzenia i jego konsekwencjach informuje st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


St. asp. Dorota Krukowska – Bubiło apeluje od kierowców o zachowanie ostrożności na drogach, a szczególnie w okolicach przejść dla pieszych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W powiecie tomaszowskim w poniedziałek (07.06) także wczoraj w m. Typin doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo, o czym informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim st. sierż. Małgorzata Pawłowska.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Do wszystkich kierowców i pieszych apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe