Remonty na Starówce

  • 08.06.2021, 12:53 (aktualizacja 08.06.2021, 13:06)
  • Małgorzata Zaręba
Remonty na Starówce
Dojazd na zamojska Starówkę jest możliwy od ul. Królowej Jadwigi oraz ulicy Solnej. Na uciążliwości związane z ruchem narzekają nie tylko mieszkańcy, ale także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą oraz turyści. Wkrótce jednak po zakończonych remontach będziemy mogli podziwiać jak nasza Starówka się zmieniła.

Wielkie zmiany widać już w pobliżu Nadszańca, gdzie ruch dla pieszych i rowerzystów otwarto przy Kościele Ojców Franciszkanów.  Od ubiegłego tygodnia otwarto fragment ulicy Łukasińskiego, a chodzi dokładnie o odcinek od Kościoła Świętej Katarzyny do ul. Solnej.

Jednocześnie przypominamy, że od ubiegłego tygodnia zamknięta jest ulica Okopowa od przejazdu kolejowego, a więc dojazd do Placu Wolności przy Urzędzie Pracy jest niemożliwy. Zamknięcie ulic obowiązuje także na ul. Kościuszki oraz na ul. Żeromskiego, ale tylko na odcinku od ulicy Bazyliańskiej w kierunku Placu Wolności.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z otwartego dla pieszych fragmentu ulicy Łukasińskiego.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe