Biłgoraj. Pochówek dzieci utraconych

  • 09.06.2021, 10:02 (aktualizacja 09.06.2021, 10:05)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Pochówek dzieci utraconych
Z inicjatywy samorządu Miasta Biłgoraja, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz parafii Trójcy Przenajświętszej Wniebowzięcia NMP po raz pierwszy w Biłgoraju odbył się (08.06) pochówek dzieci utraconych.

Wydarzenie rozpoczęło się od mszy św., którą sprawował ks. proboszcz Jerzy Kołtun. Kapłan w rozmowie podkreślał, iż każdy człowiek, bez względu na wiek posiada godność i zasługuje na godny pochówek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto odwiedzić grób dzieci utraconych i pomodlić się za rodziców, którzy przeżywają żałobę i stratę swoich dzieci:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czworo dzieci zmarłych w łonie swych matek zostało pochowanych na cmentarzu przy ul. Lubelskiej w Biłgoraju w specjalnie przygotowanym grobie (grób nr 10, który znajduje się w sektorze VII, rzędzie 3), gdzie również zostało odprawione nabożeństwo w intencji tych dzieci i ich rodzin.

Joanna Ferens

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe