Już drukiem!

  • 09.06.2021, 10:25 (aktualizacja 09.06.2021, 10:55)
  • Joanna Mazurek
Już drukiem!
Niespełna trzy miesiące pozostały do beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych wydał z tej okazji drukiem, dostępny do tej pory wyłącznie w wersji elektronicznej, przewodnik po „Turystycznym szlaku pieszym śladami ks. Stefana Wyszyńskiego po Ziemi Skierbieszowskiej”.

Jak podkreśla autor przewodnika i pracownik Zespołu Parków, Krzysztof Wojciechowski, jest to prawdopodobnie jedyny w kraju szlak upamiętniający Prymasa Tysiąclecia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W przewodniku, przygotowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych, znajdziemy znacznie więcej ciekawostek, niż tylko informację o samej trasie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przewodnik jest dostępny całkowicie bezpłatnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że „Turystyczny szlak pieszy śladami ks. Stefana Wyszyńskiego…” łączy diecezję zamojsko-lubaczowską i archidiecezję lubelską.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe