Inwestycje drogowe w Gminie Józefów

  • 09.06.2021, 11:26
  • Joanna Ferens
Inwestycje drogowe w Gminie Józefów
Gmina Józefów inwestuje w infrastrukturę drogową i w najbliższym czasie zostaną odnowione i oddane do użytku kolejne odcinki dróg.

Na terenie Gminy Józefów w zakresie infrastruktury drogowej wiele już zostało zrobione, z czego bardzo się cieszymy – wyjaśnia burmistrz Józefowa, Roman Dziura:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Lepsze warunki turystyczne, „przyciągnięcie” poważnych przedsiębiorców i przede wszystkim poprawa jakości życia naszych mieszkańców – to główne cele, jakie stawia sobie Gmina Józefów inwestując w poprawę lokalnych dróg:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeszcze w miesiącu czerwcu zostaną wykonane dwa odcinki dróg: od Józefowa do Długiego Kątu do drogi powiatowej w kierunku Krasnobrodu i drugi odcinek Józefów - Osuchy o długości 8,5 km. Łączny koszt tych dwóch odcinków przy wsparciu Zarządu Dróg Wojewódzkich to ok. 8 mln zł.

Trzeci odcinek to droga od Jóżefowa do Zwierzyńca i będzie on wykonywany przez Starostwo Powiatowe w Zamościu. Będzie to koszt 6 mln zł współfinansowane z Funduszu Dróg Leśnych Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, a także przez samorządy Zwierzyńca i Krasnobrodu i Starostwo Powiatowe w Zamościu – dodaje Roman Dziura:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto warto dodać, iż Gmina Józefów sama również  inwestuje w infrastrukturę drogową i w tym roku zostaną zrobione drogi w miejscowości Długi Kąt, Czarny Las i drogi wewnętrzne na terenie dawnego Prefabet-u.
 

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe