Rozgrywki studentów w tenisie stołowym

  • 09.12.2016, 08:10
  • Małgorzata Kryk
Rozgrywki studentów w tenisie stołowym
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PWSZ Zamość został organizatorem Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2016/2017 w tenisie stołowym.

Zamojska uczelnia ma mocną pozycję w klasyfikacji uczelni województwa lubelskiego w tej kategorii. Studenci PWSZ w Zamościu występują w ogólnopolskiej I lidze tenisa stołowego oraz reprezentują uczelnię w rozgrywkach akademickich na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i europejskim. W każdym roku zawodnicy zdobywają medale, zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej. Wszystkich, którzy chcą kibicować drużynie z Zamościa zapraszamy już dzisiaj (9.12) do ZSP nr 3 w Zamościu, ul. Zamoyskiego 62. Początek zawodów: godz. 10.00.

Na  podstawie  wyników  indywidualnych  zostanie  utworzona  klasyfikacja drużynowa uczelni (oddzielnie  dla  kobiet  i  mężczyzn). Mamy nadzieję, że studenci PWSZ w Zamościu zajmą miejsce na najwyższym podium zawodów.


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe