Mała Piłkarska Kadra Czeka - wyniki

  • 10.06.2021, 11:53 (aktualizacja 10.06.2021, 12:06)
  • Małgorzata Kryk
Mała Piłkarska Kadra Czeka - wyniki LZS Zamość
Za nami Mistrzostw Powiatu Zamojskiego LZS w Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka”, które w dn. 31.05 – 1.06 odbyły się w Starym Zamościu.

Mistrzostwa zostały rozegrane w ramach 10 Ogólnopolskiego Turnieju LZS w Piłce Nożnej Chłopców Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka imienia Marka Procyszyna. W tym roku na boiskach GLKS „Omega” w Starym Zamościu o Puchar Starosty Zamojskiego rywalizowało kilka drużyn z terenu powiatu zamojskiego. Jakie drużyny okazały się zwycięskie w kategorii chłopców i dziewcząt?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Celami Mistrzostw były:
- popularyzacja piłki nożnej wśród chłopców uczących się w szkołach na terenie powiatu zamojskiego,
- wyłonienie Mistrza Powiatu Zamojskiego na 2021 rok,
- uczczenie 75-lecia powstania Ludowych Zespołów Sportowych.

Głównym organizatorem wydarzenia było Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu przy współpracy: Starostwa Powiatowego w Zamościu i SP w Wierzbie.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe