Inwestycja, ale z dopłatą

  • 14.06.2021, 07:42
  • Joanna Mazurek
Inwestycja, ale z dopłatą źródło: pixabay.com
Wysokiej jakości materiał siewny to większa szansa na dobre plony. Warto więc wymieniać go przynajmniej raz na kilka lat. Jest to jednak niejednokrotnie duży wydatek.

Jeszcze do 25 czerwca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków o  przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany.
Nabór wniosków dotyczy zbóż, roślin strączkowych oraz ziemniaków - tłumaczy Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Formularz wniosku można wydrukować ze strony ARiMR lub wypełnić go elektronicznie.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Przypomnijmy, że wnioski należy składać do kierownika biura powiatowego ARiMR właściwego ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę producenta rolnego.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe