Odzyskano poszukiwany samochód

  • 14.06.2021, 10:28 (aktualizacja 14.06.2021, 10:30)
  • Małgorzata Kryk
Odzyskano poszukiwany samochód Straż Graniczna
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Terespolu, na drogowym przejściu granicznym w Kukurykach, odzyskali pojazd pochodzący z przestępstwa o wartości 80 tys. zł.

Samochodem ciężarowym marki DAF usiłował przekroczyć granicę  33-letni obywatel Kazachstanu. Podczas kontroli funkcjonariusze SG zauważyli ślady ingerencji w pole numeryczne VIN, a w sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierowca został zatrzymany i przekazany wraz z pojazdem funkcjonariuszom Policji. Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 5 mln zł.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe