Dni Rodziny w Zamościu

  • 14.06.2021, 13:23 (aktualizacja 14.06.2021, 13:27)
  • Anna Niderla-Kudach
Dni Rodziny w Zamościu Pixabay.com
Dni Rodziny wpisały się w Dni Papieskie obchodzone w Zamościu (11-13.06).

Za nami Dni Rodziny, które odbyły się w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu w miniony weekend (11-13.06). Wpisały się w Dni Papieskie współorganizowane przez tę parafię.

Przewodnikiem po Dniach Rodziny był ks. dr Jerzy Smoleń, psycholog i terapeuta, wykładowca Akademii Ignatianum w Krakowie, a temat bardzo ważny – komunikacja w relacjach międzyludzkich i rodzinie – bo z nią ma współczesny człowiek ogromne problemy. Skąd wynikają nasze problemy w komunikacji? – odpowiada ks. dr Jerzy Smoleń.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poruszony temat wynika z doświadczeń duszpasterskich – powiedział ks. Maciej Lewandowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zainteresowanie Dniami Rodziny było spore, ale nie tak duże, jak wskazują na to problemy rodzin. Na szczęście wkrótce będzie możliwość powrotu do konferencji ks. Jerzego Smolenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy do śledzenia strony duszpasterstwa rodzin: http://rodzina.zamojskolubaczowska.pl/

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe